Zdrada. Dlaczego tak bardzo jej się boimy? Dlaczego coraz częściej spotykamy się z tym zjawiskiem? Z biegiem czasu wszystko się zmienia. ...

Facet to świnia.

By | 18:34 7 comments


Zdrada. Dlaczego tak bardzo jej się boimy? Dlaczego coraz częściej spotykamy się z tym zjawiskiem? Z biegiem czasu wszystko się zmienia. Świat, który nas otacza, ludzie, ich podejście do spraw związków i wierności. Żyjemy w czasach, w których coraz łatwiej jest nawiązać nowe znajomości, a okazja na skok w bok czyha na nas za każdym rogiem. Co sprawia, że człowiek mimo swojego silnego uczucia względem drugiej osoby decyduje się na taki krok? Dzisiaj spróbuję rozłożyć ten temat na czynniki pierwsze (oczywiście w miarę możliwości). Jestem facetem, więc przedstawię Wam Męski punkt widzenia.
Nie od dziś wiadomo, że samce są osobnikami odpowiadającymi za rozmnażanie, a ich zadaniem jest przedłużenie gatunku. Jest to zakodowane w naszych mózgach tak bardzo głęboko, że pewne decyzje podejmujemy nieświadomie. Dużą rolę odgrywają tu hormony, które odpowiadają za nasz popęd seksualny. Jednym słowem. Mężczyzna stworzony jest do bzykania. Czy w takim razie wierność jednej partnerce jest zgodna z naszą naturą? Odpowiedź jest prosta. Nie. Wcale nie oznacza to, że mężczyzna nie będzie wierny. Jako jedyni przedstawiciele samców, oprócz mózgu, który mamy między nogami posiadamy również drugi mózg, który odpowiada za nasze uczucia, zachowanie, charakter i potrzeby. To dzięki niemu potrafimy obdarzyć drugą osobę zaufaniem, miłością i codziennym wsparciem. Jednak to nie wystarczy, żeby okiełznać nasze fantazje i rządzę. Do tego potrzebna jest odpowiednia partnerka świadoma potrzeb mężczyzny. To w głównej mierze od niej zależy czy partner będzie wierny. Tak, to Wy kobiety odpowiadacie za waszego mężczyznę. I tu niestety pojawia się stwierdzenie, z którym wiele kobiet nie potrafi się pogodzić. Kobiety są obiektem seksualnym dla mężczyzn i żadne feministyczne gadanie tego nie zmieni. Taka jest kolej rzeczy, tak zostaliśmy stworzeni. Dlatego kobiety powinny być tego świadome! W takim razie jest tylko jeden sposób na uniknięcie przykrego rozczarowania i płaczu, że „każdy facet to świnia”. ZASPOKOJENIE potrzeb mężczyzny. Każdy facet, który ma centralnie pod nosem wszystko to, czego mu najbardziej potrzeba w życiu nie będzie rozglądał się na lewo i prawo w poszukiwaniu „większego szczęścia”, bo nie będzie czuł takiej potrzeby. Gdy facet posiada w swoim życiu swój wymarzony ideał, który spełnia wszystkie jego wymagania, to nie będzie czuł potrzeby szukania przelotnej przygody gdzieś indziej. PROSTE. Dlatego drogie Panie, nie ograniczajcie swojemu facetowi seksu, a już na pewno nie stosujcie tego jako karę, gdy coś przeskrobiemy. „KARA NA SEKS” WTF?! Nie traktujcie też tego jako obowiązek, tylko czerpcie z tego przyjemność! Dajcie swojemu facetowi wszystko to, czego mu najbardziej potrzeba a będziecie miały pewność, że jesteście jedynymi, o których fantazjuje. Sprawcie, żeby Wasz facet pożądał tylko Was.

Oczywiście nie uważam, że powód zdrady leży wyłącznie po stronie kobiet przez ich zaniedbanie faceta. Niestety zdarzają się też sytuacje, w których kobieta idealnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, fundując swojemu facetowi wszystko to co najlepsze, a mimo to dochodzi do sytuacji, w której kobieta zostaje zraniona w najgorszy możliwy sposób. Tak jak wspominałem na początku. Jestem facetem i mam swoje potrzeby. Jednak całkowicie nie rozumiem mężczyzn, którzy posuwają się do takiego czynu, mając wszystko to, czego nam trzeba tuż obok siebie. Ci, którzy decydują się na taki krok, nie są warci swoich kobiet i są po prostu zwykłymi chujami. To jest sytuacja, w której facet przestaje myśleć mózgiem nr 1, a zaczyna myśleć mózgiem nr 2 i za jego czyny odpowiada popęd. Jedyne co zostaje wtedy kobiecie, to odejść, bo jeśli zrobił to raz... zrobi też drugi.

/jesse
Nowszy post Starszy post Strona główna

7 komentarzy:

 1. Jestem kobietą, a całkowicie rozumiem Wasz punkt widzenia! Pewnie dlatego, że mam starszego brata i tak zostałam wychowana ;) /kocham Wasze teksty, dla mnie moglibyscie pisac codziennie :D pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ktory z Was to pisal? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubie czytać to, co piszecie ;) Pozdrawiam i czekam na więcej

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubie czytać to, co piszecie ;) Pozdrawiam i czekam na więcej

  OdpowiedzUsuń
 5. Można to podsumować starym mądrym powiedzeniem, facet który dobrze zje w domu nie szuka jedzenia na mieście.

  OdpowiedzUsuń
 6. To zawsze działa w dwie strony ;)

  OdpowiedzUsuń